15 lat Saloniku Fryzjerskiego ASYMETRIA!

Dziękuję, że JESTEŚCIE!

Dorota Darasz
Klaudia Gniłka
Klaudia Pakos
Andrzej Niesyto
Dawid Paterek

Przemysław Grabowski
BraLiz Polska
Cosmopoland

NOVA Hurtownia Fryzjerska

„Jeśli potrafisz, o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.

Walt Disney

Pamiętam te początki…

5475 dni minęło, odkąd pierwszy Klient przekroczył próg pierwszego zaledwie kilkumetrowego salonu. Teraz Asymetria to nowy wymiar! To już 15 lat – 15 długich lat wspaniałej wspólnej przygody. Choć czasami chwile te wydawały się wiecznością (zwłaszcza w poniedziałki), to nie żałuję ani jednej z nich. Ogrom cudownych doświadczeń, codziennych inspiracji, spotkanych wspaniałych ludzi i jeszcze lepszych – wspomnień!

 

Drodzy Klienci, Drogie Klientki to dla Was ciągle rozwijamy swoje umiejętności. Wasze wsparcie, zaufanie do nas i każde słowo uznania było i jest największą siłą napędową do dalszych działań. Dzięki Wam codziennie podnosimy poziom swoich usług, aby sprostać najwyższym wymaganiom. To wspólnie z Wami tworzymy to miejsce – Asymetrię!

Drodzy Pracownicy i Uczniowie ten jubileusz jest okazją, aby docenić pracę i poświęcenie każdego z Was. Bez Waszej lojalności, profesjonalizmu i zaangażowania nie byłoby to możliwe. Dziękuję za Wasz optymizm i atmosferę, którą tworzycie oraz każdy uśmiech. Niech będzie to również okazja do wspólnego świętowania, ale i do dalszego rozwoju osobistego i ciekawych wyzwań zawodowych.

Drogie firmy współpracujące to dzięki Wam i współpracy z Wami niejednokrotnie pokonywaliśmy trudności w dążeniu do sukcesu. Dobrze wspominam każde spotkanie, gdzie mogłam czerpać z doświadczenia, które dzięki Wam zdobyłam.

Drodzy, z którymi miałam do tej pory przyjemność pracować lub współpracować to dzięki Wam i naszej wspólnej pracy rozwijamy się i pniemy po szczeblach sukcesu. Dziękuję za obdarzenie zaufaniem.

 

życzę nam wszystkim, aby kolejne lata były równie emocjonujące, rozwojowe i satysfakcjonujące jak dotychczas.

 

Do zobaczenia w Salonie!

Anna Darasz-Antczak

Salonik Fryzjerki ASYMETRIA